بسم الله الرحمن الرحیم ./

نهمین کتاب در سال ۹۸ نام کتاب : قصه ی دلبری نویسنده : محمدعلی جعفری موضوع : زندگی عاشقانه ی شهید مدافع حرم ، محمدحسین محمدخانی :) امتیاز من به کتاب ۷ از۱۰ 

از نقاط مثبت کتاب میتونم به نثر روان و منسجم و حجم مناسب کتاب اشاره کنم. با خدا بودن ، و برای خدا کار کردن و توسل به ائمه و شهدا در همه ی امور زندگی :) انتقادم از همسران شهدا اینه که عاشقانه های زندگی شخصی با همسرشون رو انقدر با آب و تاب به صورت کتاب در نیارند ، اولا ، به خاطر اینکه درصدی از خواننده ها اگر متاهل باشن ، مدام با خودشون فکر میکنن چرا زندگی ما اینجوری نیست ، چرا همسر ما برامون فلان کار رو نمیکنه ، چرا هر هفته با دسته گل نمیاد خونه ، چرا اینجوری نیست، اونجوری نیست . و اگر مجرد باشن هم سطح توقعشون بالا میره و با آرزوی چنین خواستگاری ، ممکنه خیلی از خواستگارهاشون رو رد کنن !!! و یا حسرت زندگیشونو بخورن . به نظر من کتاب هایی که درباره شهدا نوشته میشن ، علی رغم بیان ویژگی های خوب و مثبت شهدا باید یه جوری باشه که بتونیم مثل یه آدم عادی فرض کنیم شهید رو نه فرشته ای از فرشته های خدا که به ظاهر ِ انسان درومده انگار از بدو تولد عاشق و معصوم بوده و هست !!! خوبه که باور کنیم خیلی از شهدا مثل خود ما هستن ، آدمای معمولی . اینجوری لااقل از ارزوی شهادت کردن شرم نمیکنیم !!!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها